- Komerční sdělení -aktualne

Upřete pozornost na štíhlé nohy: Díky těmto kouskům zůstanou kritické partie nepovšimnuty

O tom, že nejproblematičtější partie u žen je bříško, není pochyb. Právě s touto částí těla bojuje většina z nás. Zatímco štíhlé nohy jsou něco, čím se mnohé můžeme pochlubit, přirozeně jejich skrýváme jen kvůli jedné problematické partii. A to je chyba.

Oblékat se výlučně do oversize kousků, jen abychom ukryli nějaké nedostatky, není cesta. Třeba sáhnout po outfitech, které přirozeně vyzvednou to, co je na nás přitažlivé. Tentokrát jsme se zaměřili na nohy.

Podtrhněte ženskost a vyzvedněte přednosti
Chladnější dny nám už klepou na dveře, to však nic nemění na faktu, že stále můžeme sáhnout po šatech. V rámci materiálu je například šifon velmi příjemný i na začínající podzimní období. Je splývavý, podtrhuje ženskost a krásně kopíruje siluetu.

Pokud sáhnete po vzoru s puntíky, určitě zazáříte. Aktuálně je tento hit ze 60. let opět zpátky. K danému typu šatů určitě volte boty na podpatku, neboť takto nádherně prodloužíte postavu.

Díky těmto kouskem zůstanou kritické partie nepovšimnuty
Díky těmto kouskem zůstanou kritické partie nepovšimnuty
ZDROJ IMAXTREE
Jednoduchý trik, který ubere kila a přidá centimetry
I klasické jeansy dokáží opticky ubrat pár kilo a prodloužit linii těla. Jen jak se to říká, je třeba je umět nosit. Dobrým krokem je, pokud se celý outfit nese v duchu tón v tónu. Vybírejte si klasické zemité odstíny. Sáhněte po krémové, béžové, šedé.

Nepřehlédněte: Co nosí ženy, které vytvářejí módní trendy? Pokud chcete být IN, inspirujte se stylem ze zahraničí

Stačí je doladit volnější košilí, zda tričkem a obout si boty, alespoň na nižším podpatku – když tedy nepatříte mezi milovnice jehliček. I když v tomto případě by to bylo nejlepší cestou. Přidáte si pár centimetrů a budete působit subtilnější.

PR článek

Další články autora