- Komerční sdělení -aktualne

Nejkrásnější módní trend letošního podzimu: Midi sukně v různých provedeních se stanou kouskem, který by měla mít každá žena

Nejkrásnější módní trend letošního podzimu
I áčkové varianty jsou dobrou volbou
Snoubí se v ní jemnost, ženskost a ležérnost zároveň
Barev se určitě netřeba bát

+0 FOTOGRAFIE
Už dávno neplatí, že sukni si nemůže dopřát každá žena. Právě naopak. Variabilita v střizích, materiálech, umožňuje sáhnout po tomto kousku opravdu všem. A během podzimu to bude přímo žádaným. Midi sukně se totiž stanou neodmyslitelnou součástí šatníku.

Daná délka mimořádně sluší i ženám, které mají nějaké to kilo navíc. Nezapomínejte však tehdy zvolit jako doplněk vysoké jehličky. Dámy s perfektní figurou mohou sáhnout i po nízkých podpatcích.

Toto je snad jediné pravidlo, které při midi sukních platí. Jinak můžete při vytváření stylingových variací popustit uzdu fantazii.

Jednoduché, ale efektivní
Tuto na první pohled letní klasiku, v lněné či bavlněné verzi určitě neodkládejte. Využít se dá i v podzimních outfitech, zejména v případě, pokud nás venku překvapí babí léto.

Nepřehlédněte: Co nosí ženy, které vytvářejí módní trendy? Pokud chcete být IN, inspirujte se stylem ze zahraničí

Krásně ladí s halenkami, košilemi, klasickými oversize tričky či chunky svetry. Barevně je fajn držet se neutrálních tónů, ale sáhnout můžete i po jednom výraznějším elementu.

I áčkové varianty jsou dobrou volbou
I áčkové varianty jsou dobrou volbou
ZDROJ IMAXTREE
Elegantní, ženský look
Doplňte svůj šatník o saténovou midi, která vám i během běžných dní, dodá jemnost, ženskost a půvab. Velmi populární je takový kousek zejména v odstínech smaragdově zelené, hnědé, lila.

Hodí se k sakům, pulovrem, rolákem, rovněž halenkám – držte se však duchu zmíněné elegance. Pokud toužíte přece jen po jisté dávce ležérnosti, víte ji kombinovat s plátěnky a pletenými svetříky z aplaky. Stále zachováte punc výjimečnosti samotného outfitu, ale dosáhnete i pohodlnost.

Snoubí se v ní jemnost, ženskost a ležérnost zároveň
Snoubí se v ní jemnost, ženskost a ležérnost zároveň
ZDROJ IMAXTREE
Barevnost jako projev individuality
Takový outfit zaujme určitě na první pohled. Je spíše pro odvážnější ženy, které milují barvy a berou je jako prezentaci vlastní osobnosti a individuality.

Inspirujte se: Tyto barvy ovládnou podzim 2021: Které budou hodit vašemu typu postavy a barvě vlasů?

Midi sukně a prodloužená vesta, či sako, v duchu vrstvení je něco, co snad nikdy nevyjde z módy. Je to dobrá volba na chladnější rána a teplejší dny. Občas si iv módě třeba trošku uletět a toto je docela fajn cesta, no ne?

PR článek

Další články autora