- Komerční sdělení -aktualne

Nový trend, který je dobrý vyzkoušet: Hot jóga nepomáhá pouze udržení rovnováhy, ale i postavy

Na cvičení jógy nedá k dnešnímu dni dopustit několik slavných modelek, ale i hereček či dokonce herců. Benefity, které relaxující cvičení nabízí, jsou skutečně zázračné. Už po několika hodinách se totiž při správném provádění cviků vaše svaly začnou natahovat, čímž se nejenže napřímil váš postoj, ale zároveň dosáhnete také lepší cirkulaci krve v těle.

Jednou z největších výhod, díky čemuž je jóga neustále vyhledávána, je uvědomění si vlastního dýchání – a naučení se správné techniky. Ať to zní jakkoliv bizarně, právě cviky, při kterých se člověk uvolňuje a soustředí na svůj dech, člověku umožňují dostatečný čas s pozornost na to, aby změnil Přijímání kyslíku. To hraje v našem organismu obrovskou roli. Tělo se začne více zásobovat kyslíkem, čímž získává více energie a mnoho dalších výhod, které jdou ruku v ruce jako udržení tělesné váhy, vitality, ale také zmiňovaná regenerace a následně posilování svalů.

Přečtěte si: Největší spalovač tuků: Tréninkový plán pro ženy na ztrátu hmotnosti, který sestavil fitness trenér

Vylepšená verze
Teprve nedávno se na “ trhu “ objevila nová verze jógy – a to hot jóga. Ta už podle názvu napovídá o tom, že cvičení probíhá ve vysokých teplotách v místnosti za jednoduchým účelem – spálením většího množství kalorií. Právě to je důvod, proč není vhodná pro starší nebo těhotné ženy. Ty ostatní si však její benefity nevědí vynachválit.

Kromě toho, že spálíte více kalorií a tím pádem se k formování postavy dostanete mnohem rychleji, než při klasické józe, vaše svaly kvůli teplu “ dovolí “ více než obvykle. Včetně různých jogistických prvků tak nepochybně přesáhnete i vlastní limity. To však často bývá věc, která je mimořádně zrádná a třeba si na ni dávat pozor. Lekce byste v žádném případě neměly provádět amatérský, ale jen pod vedením speciální lektorky.

Obrovskou výhodou podle více odborníků je také to, že po tomto cvičení nebudete mít chuť přejídat se. Teplo totiž na lidi působí spíše tlumivě a spíše než rychlý fastfood budete mít chuť na čerstvý salát. Při pravidelných lekcích tak není pochyb o tom, že si vyformujete postavu, ale zároveň změníte i ne stále zdravé stravovací návyky.

PR článek

Další články autora