- Komerční sdělení -aktualne

Výroba plastů: Vysoká kvalita a ověřené produkty pro různé využití

Výroba plastů je komplexním procesem, u kterého je klíčová vysoká kvalita a neustálé inovace. Pro ty nejlepší produkty je proto důležité vybrat spolehlivého výrobce. Najdete širokou nabídku s různými produkty, abyste zvolili to pravé pro své potřeby.

Prověřená výroba

Výrobce plastových desek Mepla s.r.o. udržuje stále vysokou kvalitu a věnuje se neustálým inovacím. Dlouholeté zkušenosti a zaměření na individuální požadavky zákazníka umožňuje výrobu kvalitních produktů. Výroba plastů zohledňuje předpisy, plastové desky a další produkty tak neobsahují těžké kovy, kadmium, freony, silikon a podobné látky. Receptury obsahují výhradně stabilizační aditiva. Vývoj plastových polotovarů je tak vhodný i pro pitnou vodu a je nezávadný pro potraviny.

Hotové díly

Kromě klasických plastových desek a tyčí najdete v nabídce také výrobu hotových dílů. Jejich výroba je umožněna díky vysoce moderním CNC obráběcím zařízením. Z polotovarů tak lze vyrobit individuální hotové díly dle vašich náčrtků a výkresů. Problémem není ani výroba produktů velkých rozměrů s úzkými tolerancemi. Z toho plyne řada výhod – optimální stupeň využití materiálu, kratší čas montáže, méně svárů a úzké délkové tolerance.

Flexibilní výroba

Díky tomu, že je výroba plastových desek flexibilní, je zaručena také krátká dodací lhůta. A to u individuálních výrobků a u skladových artiklů. Při objednávce navíc můžete využít také formátování polotovarů na požadované rozměry. Větší množství jednoho formátu lze vyrobit přímo na strojích. Další možností je pak výroba desek všech kvalit s jednostrannou či oboustrannou ochrannou fólií.

Společnost nabízí mnoho různých možností, které umožňují výběr toho nejlepšího dle vašich potřeb. Neváhejte a obraťte se na odborníky ve svém oboru.

PR článek

Další články autora