- Komerční sdělení -aktualne

Striptýz aneb jak si zpestřit dámskou jízdu?

Zábavné hry a aktivity s lehkým nádechem erotiky už v dnešní době rozhodně nejsou tabu. Naopak patří k oblíbeným kratochvílím pánských i dámských jízd, během nichž si chtějí účastníci odpočinout od každodenního stresu a přijít na jiné myšlenky. Jednou z vůbec nejpopulárnějších aktivit s erotickým nádechem je striptýz, který si nyní užijí i dámy. S příjemnou hudbou a skleničkou dobrého drinku se profesionální show stane nezapomenutelným zážitkem.

Atraktivní striptéři

Společnost organizující profesionální striptýz show spolupracuje pouze s atraktivními profesionálními tanečníky, kteří mají pohybové nadání. Díky zkušenostem každý striptér ví, jak rozjet dámskou jízdu nebo privátní večírek, protože pohled na svalnatého mladého muže nenechá chladnou žádnou z vás. Samozřejmostí je úprava show dle vašich představ a požadavků, a také jasné nastavení limitů. Délka vystoupení se pak pohybuje mezi 8 a 10 minutami.

Chcete show v kostýmech?

Pánský i dámský striptýz je pochopitelně možné provádět v kostýmech podle vašeho přání. Pokud se s kolegyněmi nebo kamarádkami rozhodnete, že svou dámskou jízdu ozvláštníte vystoupením sexy striptéra v kostýmu, pak stačí kontaktovat specializovanou společnost. Tanečník se během show může proměnit například v hasiče, námořního kapitána nebo policistu či manažera. Díky jeho svůdným pohybům pak uspokojíte veškeré své touhy, a přitom nebudete svému partnerovi nevěrná. 

Kolik stojí pánský striptýz?

Pánský striptýz se může jevit jako drahá zábava pro několik málo vyvolených. Opak je ovšem pravdou, protože se jedná o show dostupnou prakticky všem. Vystoupení atraktivního talentovaného striptéra vyjde přibližně na 3 300 Kč, což rozhodně není likvidační částka. Pokud se na striptýz s kamarádkami složíte, vyjde vás sexy show na několik málo stokorun. 

Striptýz Praha patří k zavedeným společnostem spolupracujícím se sexy tanečníky. Objednání lehce erotické show tak určitě nebudete litovat. 

PR článek

Další články autora