- Komerční sdělení -aktualne

Striptýz? Žádná rozlučka se svobodou se bez něj neobejde

Který druh zábavy se vám vybaví, když se řekne rozlučka se svobodou? Vsadíme se, že jednoznačně striptýz! A proč vlastně ne? Jedná se o erotickou show, která strhne pozornost celého publika a dokáže pořádně rozproudit zábavu.

Striptýz na několik způsobů a přesně podle představ

Při slově striptýz si každý přestavíme klasiku v podobě striptérky nebo striptéra, kteří si za hudebního doprovodu rafinovaně sundávají jednotlivé kousky oblečení. Takové vystoupení nakopne náladu celé party a zcela promění energii v místnosti. Rozlučkové oslavy nastávajících novomanželů si ale zaslouží i nějakou přidanou hodnotu.

Rozlučka se svobodou pro nevěstu okořeněná návštěvou policisty nebo hasiče

Rozlučka se svobodou pro nevěstu by měla být zaměřena hlavně na její tajná přání a touhy. Jaká profese ji připadá nejvíce vzrušující a sexy? Objednejte na dámskou jízdu striptéra v uniformě hasiče, policisty nebo například vojáka. Uvidíte, že reakce nevěsty bude k nezaplacení. O to víc, pokud o svém překvapení nebude mít ani tušení. Případné tance na klíně a asistence při svlékání je očekávána.

Rozlučka se svobodou pro ženicha za přítomnosti sexy striptérky a arzenálu erotických hraček

Samozřejmě, že ani rozlučka se svobodou pro ženicha se neobejde bez vnadné striptérky. I pánové mají na výběr z několika vzrušujících profesí. Striptérka může na pánskou jízdu dorazit kupříkladu v oblečku letušky, policistky či zdravotní sestřičky. Bonusem pro otrlé je možnost sjednání hard striptýzu. Při něm není žena na celou show sama, ale přinese si s sebou i celou řadu erotických pomůcek.

Aby bylo loučení se svobodou opravdu jedinečné, žhavé a nezapomenutelné, přítomnost profesionálních striptérů a striptérek je rozhodně žádoucí. Rafinované vystoupení, při kterém odlétávají kousky oděvů, totiž dokáže pořádně rozproudit atmosféru celé oslavy.

PR článek

Další články autora