- Komerční sdělení -aktualne

Investice do kvalitního jízdního kola a treter je chytrá v každém věku

Podzim začíná, a tak máme ještě poměrně dost času vyjet si na oblíbená místa, poznávat nové kouty ČR, projíždět cyklostezky, které mají výborné hodnocení a podobně. Abyste si čas na kole užili naplno, je dobré mít nejen kvalitní kolo, ale také tretry nebo boty, v nichž bude radost šlapat. 

Jízdní kola Focus

Hledáte tip na jízdní kolo, které bude „dokonalost sama“? Spokojeni budete se značkou FOCUS. Jízdní kola Focus jsou inovativní německá kola, která vás potěší svým skvělým designem ale především pokročilými technologiemi. Značku založil slavný jezdec, trojnásobný mistr světa v cyklokrosu, Mike Kluge. Vyhrál s koly Focus, díky čemuž jí od začátku zajistil slávu a známost. 

Kola Focus se vyrábí od roku 1993, kdy začínala u horských jízdních kol. Dnes už vyrábí kola všech kategorií. Vývoj kol Focus má na starost tým expertů, kde najdete nejen jezdce, ale i vědce a studované techniky. 

Jízdní kola Focus jsou vyvíjena ve Stuttgartu, odkud putují do Cloppenburgu k testování. Němečtí technici jsou pověstní svou přesnost, což kola Focus potvrzují. Očekávat můžete vysoké standardy.

Velké a moderní testovací centrum vyvíjí mnoho prototypů a technologií, které následně při výrobě kol uplatňují. Protože je každý model dlouze a pečlivě testován, můžete očekávat dokonalost vyladěnou do posledních detailů. 

Ať už jste občasný jezdec, nebo se řadíte k profesionálům, budete se značkou FOCUS určitě spokojeni.

Nazujte ty nejlepší boty

Nohy po čas jízdy odvádí fůru práce, proto je důležité patřičně je obout. Skvělou volbou jsou tretry a boty ENDURA. Kvalitní obuv pro cyklisty vám umožní podat lepší výkon, dojedete dál. Boty nohy skvěle zpevňují, umožní vyvinout co největší sílu na pedál bez zbytečného otlačení chodidel. 

Bikero.cz nabízí silniční tretry, zimní tretry, také MTB tretry i MTB boty od ENDURA. Různé druhy zavazování dovolují vybrat si cyklistům s různými styly jízdy. Nechybí mnoho moderních technologií a inovací, které zaručeně oceníte.

Podívejte se na kompletní nabídku jízdních kol Focus i obuvi a treter ENDURA na bikero.cz. Jistě si vyberete k vaší spokojenosti. 

PR článek

Další články autora