- Komerční sdělení -aktualne

Srovnání parametrů Avast SecureLine VPN proti Norton Secure VPN: Která VPN vyhrála?

Jaká VPN má lepší parametry: Avast SecureLine VPN, nebo toho více nabízí Norton SECURE VPN? Parametry obou VPN jsme pečlivě porovnali, součet rozdaných bodů je 6,8/10 : 7,6/10.

Rychlost stahování a nahrávání Avast VPN : Norton Secure VPN, která z nich je vyšší?

Rychlost downloadu a uploadu je jedním z nejdůležitějších parametrů, což platí také o Avast SecureLine VPN a Norton Secure VPN.

První jmenované jsme naměřili rychlost stahování 92 Mb/s, druhá testovaná VPN stahovala data průměrnou rychlostí 119 Mb/s. Avast se projevila o 27 Mb/s pomalejší v porovnání s Norton Secure VPN.

Možnou rychlost nahrávání udává upload, který u Avast SecureLine VPN dosáhl hodnoty 68 Mb/s. Norton Secure VPN dosáhla hodnoty 76 Mb/s, čili je o 8 Mb/s rychlejší.

Parametr rychlost odezvy dosáhl u první VPN hodnoty 11 ms. Konkurenční Norton Secure VPN skript naměřil průměrných 13 ms. Pro rychlost odezvu platí, že nižší hodnota je výhodnější, tudíž Avast se projevila o 2 ms horší.

Bodový součet recenze Avast SecureLine VPN vs Norton SECURE VPN je zatím 8 /10 : 7/10.

Povede se Avast přehrávat seriály z Netflixu?

Pro odblokování Netflixu je důležitá vysoká rychlost, Avast VPN tuto schopnost dokáže. K odblokování většinou postačí spustit VPN a vybrat zemi, Norton Secure VPN odemknout Netflix má.

S VPN lze odblokovat také videa nedostupná v Česku, přičemž Norton SECURE VPN takovou funkci neobsahuje. Druhá VPN funkci odblokování YouTube videí má.

Při vybírání VPN se doporučujeme zaměřit také na ochranu před únikem DNS, podporu multi-hop připojení a blokování malware. Například Avast SecureLine VPN má DNS ochranu a Norton Secure VPN pro příklad má zařazení stránek na whitelist.

U funkcí VPN je tak skóre 7 /10 vs. 7/10.

Jak se daří Avast SecureLine VPN v nabídce počtu zemí a serverů?

Málo serverů se může negativně projevit v rychlosti, Avast má pod křídly 700 serverů. U Norton Secure VPN je uvedeno 2 800 serverů. První z VPN jich tak nabízí o 2100 méně .

Obdobně důležitý je počet zemí, kde jsou servery, u Norton Secure VPN byl 30. Druhá srovnávaná VPN nabízí 34, čili o 4 víc. V tomto srovnání tak vítězí .

Vždy si zkontrolujte počet současně připojitelných zařízení, kterých Avast SecureLine VPN zvládne 10. Norton Secure VPN současně připojí 5 zařízení. Parametry dalších služeb najdete v článku nejlevnější VPN.

Jaké platformy umí Avast SecureLine VPN a které zvládá Norton Secure VPN?

Možná nejdůležitějším parametrem při výběru VPN je nabídka podporovaných zařízení, Avast SecureLine VPN má v nabídce operační systém Android a připojí iOS. Srovnávaná VPN Norton SECURE VPN iPhone pokrývá, přístroje s OS Android dokáže ochránit.

Země původu VPN hraje roli při sdílení informací o uživatelích s policií, neboť se řídí místními zákony. Avast SecureLine VPN sídlí v Česku. Sídlo firmy provozující druhou VPN je v USA.

Appka Avast SecureLine VPN je v českém překladu, Norton Secure VPN česky neumí.

V hodnocení platforem dosáhla Avast SecureLine bodového součtu 9/10 a Norton Secure VPN získává hodnocení 10/10.

Srovnání ceny Avast SecureLine VPN x Norton SECURE VPN

Norton Secure VPN lze mít za 82 Kč měsíčně, druhou z VPN můžete mít od 70 Kč měsíčně. Známka za poměr cena/funkce je 5/10 pro první VPN a 6 /10 pro druhou srovnávanou VPN.

PR článek

Další články autora