- Komerční sdělení -aktualne

Období Panny přinese radost zejména dvěma znamením. Dodržet však musí jednoduchou, ale důležitou věc

I když se mohl zdát August pro znamení Blíženců mimořádně nudný, na konci se tomuto znamení nasktne příležitost, po jaké dlouho toužil. Ať už se jedná o pracovní stránky nebo milostný život, faktem je, že Měsíc hraje Blížencem do karet. Všechno, do čeho se pustí, půjde od ruky a nejmenší problém nebudou mít ani se svým okolím. To konečně začne vnímat jejich hodnotu a ocení to, co dlouhé měsíce budují – a Blíženci se tak budou cítit konečně doceněni.

Pro Blížence to byl strastiplný rok, kdy toto znamení nebojovalo jen s překážkami života, ale zároveň i se svpojím vlastním egem. Na rozdíl od jiných let byl tento rok přelomový – a lidé narození v tomto znamení se museli naučit, že svět se netočí kolem nich. Pokud lekci pochopili, zdá se, že zaručená odměna jejich nemine. Situace se totiž nejenže začne otáčet, ale zároveň získají triumf v podobě splněného snu.

Na to, aby se však všechno splnilo a Blíženci si od radosti skákali na obláčcích je paradoxně třeba, aby se drželi na zemi. Většina z nich má totiž tendenci povyšovat se nad druhých, což může všechno pokazit.

Přečtěte si: Kombinace znamení, která dokáže překvapit. Dokáží vytvořit harmonický pár, i když jsou rozdílní

Podobně to bude mít i Střelec – no na rozdíl od Blížence si musí na svůj úspěch počkat do září. V jeho případě je však také nutné, aby se naučil trpělivosti a aby na své okolí netlačit. I když bývá toto znamení nedůvěřivé, nemělo by zapomínat, že důvěra je oboustranná – a to, zda věří druhým, se mu vrátí jako bumerang.

PR článek

Další články autora