- Komerční sdělení -aktualne

Hotel pro děti Krkonoše: Vyrazte na rodinnou dovolenou

Vybrat to pravé místo, kam vyrazit s dětmi na dovolenou, může být složité. Objevte krásu krkonošské přírody, v Benecku vás čeká hotel pro děti Krkonoše. Na své si zde přijdou děti i dospělí, vyrazit tak můžete klidně i bez ratolestí.

Komfortní ubytování

Pokud hledáte ideální hotel pro děti, Krkonoše nabízí skvělé řešení. Užijte si pobyt v ProFamily Hotelu TOP Benecko. Vyrazit přitom můžete i ve skupině přátel, či jako pár. Hotel poskytuje ubytování v celkem 16 pokojích s kapacitou 71 lůžek. Každý z pokojů má vlastní sociální zařízení. Navíc disponuje internetovým wifi připojením a televizí. Ve chvílích, kdy nebudete objevovat krásy okolní přírody, si tak můžete užít klidný pobyt na pokoji a zabavit se. Jde o komfortní ubytování v Krkonoších s dětmi.

Stravování

Součástí ubytování v rodinném hotelu je snídaně formou teplého a studeného bufetu, případně můžete využít i polopenzi. Hotelová restaurace je navíc přístupná v průběhu celého dne. Ochutnejte i další jídla. Kuchaři pracují s čerstvými a zejména lokálními surovinami, ze kterých vytváří lahodné pokrmy. Celý proces přípravy jídla navíc můžete sledovat díky otevřené kuchyni.

Možnosti pro každého

Děti si mohou užít spoustu zábavy ve vnitřní herně s hračkami či na venkovním hřišti s prolézačkami a skluzavkami. V zimě se nabízí lyžování v přilehlém areálu. V létě pak můžete vyrazit na Lufťákovu stezku či vyzkoušet singltrek. Dospělí si navíc mohou užít pobyt ve wellness s vířivkou, saunou a relaxační místností. Hotel nabízí skvělé možnosti i pro ty, kteří dorazí bez dětí. Užijte si romantický pobyt pro dva s wellness a romantickou tříchodovou večeří s lahví vína.

ProFamily Hotel TOP Benecko poskytuje komfortní ubytování, skvělé jídlo a spoustu možností, jak trávit volný čas – pro děti i dospělé.

PR článek

Další články autora