- Komerční sdělení -aktualne

Vybavte si pracovnu kvalitním nábytkem, součástí může být také čtecí koutek

V dnešní době je již zcela běžné pracovat částečně nebo plně z domova. K tomu, abyste mohli být efektivní a práce vám šla dobře od ruky, budete potřebovat kvalitně a úhledně vybavené místo, kde bude možné sedět, psát, pracovat na počítači a ukládat důležité dokumenty. Kde najít nábytek, který bude kvalitní, cenově dostupný a splní vaše vysoké nároky? Prohlédněte si nabídku na finecase.cz.

Stůl a židle je základ

Dokážeme si představit pracovat bez spousty věcí, avšak stůl a pohodlná ergonomická židle jsou naprostým základem každé pracovny. Začneme křeslem, jehož kvalita je tím důležitější, čím větší čas za pracovním stolem strávíte. Pohodlná a ergonomická židle songmics s područkami má síťovaný podsedák i opěradlo, díky čemuž neustále větrá. Její nosnost je až do 150 kg, je výškově nastavitelná a tím je možné přizpůsobit ji jak menší, tak i větší postavě. Vrchní podpěra hlavy je uzpůsobena do písmene je perfektní pro ty, kteří za stolem stráví celou pracovní dobu. Můžete se o ni totiž kdykoliv opřít a ulevit unavené krční páteři.

Co se týká stolu, ten by neměl být příliš malý, ani příliš vysoký. Jeho ideální výška je taková, abyste u něj mohli sedět rovně, nehrbili se a lokty opřené o stůl měli v úhlu 45°. Perfektním stolem pro práci na počítači je počítačový stůl VASAGLE, který disponuje poličkou, na kterou je možné položit monitor. Monitor v této výšce vám dovolí hlavu nepřirozeně nenahýbat, což bude pro vaši páteř velmi prospěšné.

Úložný prostor

Abyste měli v „kanceláři“ neustále uklizeno, pořiďte si úložné prostory v podobě kontejnerů, které je možné zasunout pod stůl, anebo různé poličky, kam bude možné odkládat nejen důležité dokumenty, ale také různé dekorace či fotografie rodiny.

Místo pro odpočinek nebo telefonování

Pokud si rádi čas od času sednete do křesla, odkud vyřídíte telefonáty, přečtete si kapitolu oblíbené knihy, smlouvu anebo vypijete kávu, vhod přijde také malý čtecí koutek s křeslem a knihovnou. Oboje je opět dostupné na finecase.cz.

PR článek

Další články autora