- Komerční sdělení -aktualne

Tři základní černé kousky, které by neměly chybět v žádném šatníku. Máte je doma?

Black little dress
Kousek, o kterém jste již zřejmě slyšeli – a v žádném případě by neměl chybět ve vaší skříni. Pozor, nejedná se však o libovolné černé šaty. Pointou tohoto outfitu je, abyste v něm enchali vyniknout vaši ženskost a silnou stránku. Pokud jsou to právě krásné, štíhlé nohy, zvolte si šaty, které jsou kratší, pokud naopak disponujete plným dekoltem, sáhněte po kousku s odvážnějším výstřihem.

Nezapomínejte však, že méně je někdy více. Největší výhodou tohoto kousku je nepochybně fakt, že ho můžete kombinovat s čímkoliv a na jakékoliv události, ale vše by mělo nést v elegantním duchu. Neodhalujte příliš a dříve, než na extravagantnost, vsaďte na klasiku. Samozřejmostí by měl být kvalitní materiál a ne směs levnějších látek. Šaty totiž hned po čase ztratí nejen svou pružnost, ale zároveň i barvu a tím pádem i celkový dojem.

Tip: Nebojte se zainvestovat. Black little dress rozhodne nevyjdou z módy a už vůbec nebudou stát nepovšimnuty ve skříni. Zvolte si je podle postavy, ne podle toho, co je v kurzu. Na výběr máte mnoho střihů – od upnutých až po ty se zajímavými výstřihy či lemem.

Přečtěte si: Naučte se využívat kouzlo barev ve svůj prospěch: Červená do života přinese vášeň, černá vás ochrání

černé silonky
Nelíbí se jen nám ženám, ale i mužům. Smyslné vzory, podvazkový lem, jednoduchá čára .. možnosti na to, jak si při chladnějším počasí “ zkrášlit “ nohy je habaděj. Vyberte si ty, ve kterých se cítíte nejlépe – no nezapomínejte na to, že právě punčochami víte celý outfit podtrhnout a dodat mu úplně jiný nádech.

Tip: Black little dress v kombinaci se zajímavými silonkami vědí pomůţe hlavu nejednomu člověku. I když je klasika nestárnoucí a prohlédněte punčochami nic nezkazíte, jeden zajímavý kousek je povinnou jízdou pro všechny ženy. Pokud jste nováčkem, zvolte si ze začátku jen jednoduchý vzor – například s čárou po zadní části lýtka.

cigaretové kalhoty
Zda pracujete v kanceláři, či ne, doba, kdy nosili kalhoty jen muži, je dávno pryč. I když je pravdou, že v šatech dokážeme podtrhnout mnohé ženské atributy, kalhotový kostým dodává ženě šmrnc, eleganci, ale i sebevědomí, jaké někdy nedosáhneme ani v oblíbených šatech. V tomto případě také platí, že je potřeba sáhnout po kvalitním kousku, který nejen odpovídá délce našich nohou, ale i kvalitnímu materiálu. Černá by totiž měla být stále černou – a idální by bylo, pokud by se na ni “ nelepil “ žádný prach.

Tip: Pokud máte strach, že v kalhotovém kostýmu působíte mužsky, sáhněte po botách na vysokém podpatku nebo zajímavém croptope, který doladíte sakem.

PR článek

Další články autora