- Komerční sdělení -aktualne

Proč pravidelně mýt a natírat střechu a co dalšího pro dlouhou životnost své nemovitosti dělat?

Jestliže máte zájem na tom, aby drahé tašky na vaší střeše vydržely co nejdéle, bude potřeba provádět jejich pravidelnou kontrolu a udržovat je v dobrém stavu. S tím souvisí také mytí střechy, které již řadu let provádí společnost Nátěry KBN a nabízí vám své služby s týmem zkušených profesionálů. Proč je dobré o střechu pečovat a poptávat služby profesionálů z oboru?

Péče o střechu prodlouží její životnost

Společnost Nátěry KBN se specializuje na mytí střech a jejich čištění tak, aby byla co možná nejvíce prodloužena její životnost. I přesto, že na ni není příliš vidět, především pak na různá zákoutí, která se nachází a střechách složitých tvarů, je nutné se o ni náležitě starat a odstraňovat z ní nečistoty, prach a listí. V opačném případě se mohou zanedbané střechy dostat do stádia, kdy na nich rostou mechy a střechu tak znehodnocují. Kromě čištění střech je možné provádět také jejich nátěry, které dodávají krásný vzhled.

Proč spolupracovat s Nátěry KBN

Setkáte se s týmem profesionálů, který přesně ví, jak odvádět svou práci, tak aby byl výsledek kvalitní. Pro nátěry střech je využívána technologie Airless, stejně tak jako například pro nátěry fasád. Tato technologie je založena na bezvzduchovém nástřiku, v porovnání s technologicky zastaralejšími postupy je o 2/3 rychlejší a šetří vaše náklady nejen díky rychlosti, ale také pro minimalizaci ztrát. Společnost dále nabízí službu mytí fasády, která se zaslouží o lepší kondici zateplovacího systému, zbaví omítku plísní, lišejníků a mechů a díky preventivnímu nátěru zabrání jejich opakovanému vzniku. V neposlední řadě si u nich můžete objednat také mytí dlažby, ať už je řeč o chodníku nebo o velkém prostoru v rámci průmyslového areálu.

PR článek

Další články autora