- Komerční sdělení -aktualne

Je pro vás injekčně podávaný botox strašákem? Existuje i bezbolestné řešení

Chcete dosáhnout perfektní výsledky bez skalpelu a injekčně podávaného botulotoxinu?

V době Instagramu, filtrů a aplikací, které za pár sekund udělají z vaší fotografie obrázek dokonalé ženy s bezchybnou pletí roste touha vypadat stejně i ve skutečnosti. Chcete dosáhnout perfektní výsledky bez skalpelu a injekčně podávaného botulotoxinu? Díky používání biotechnologických cosmeceuticals můžete dosáhnout ohromující výsledky srovnatelné s invazivními zákroky.

Pro ty z vás, které neláká „risknout“ jehly na vlastní tváři naštěstí existují alternativní.

Neslibujeme zázraky na počkání, ale …
Botox a různé koktejly účinných látek aplikovaných injekčně už zdaleka nejsou jen tématem zralých žen po čtyřicítce. Vypadat svěže a mladě touží každá žena – ideálně bez bolesti a s minimální investicí času a peněz. V porovnání s invazivními zkrášlujícími zákroky jsou biotechnologické cosmeceuticals alternativní, která potěší množství těch, kteří se chtějí o sebe starat. Na trhu je široký výběr produktů, které obsahují látky napomáhající omlazení a vypnutí pleti. Otázkou však zůstává, zda obsahují dostatečné množství účinných látek, které přinesou výsledky. Jak zjistit, zda nevyhazuje peníze zbytečně? Základem je poznat účinky botoxu a jemu podobných peptidů.

Produkty Herb-Pharma
Produkty Herb-Pharma
ZDROJ HERB-PHARMA
Jak účinkuje botox?
Botox je látka, která má schopnost uvolnit svaly. Podává se injekčně přímo do svalu nebo hluboko pod kůži. Působí tak, že částečně zablokuje nervové impulsy, které proudí z mozku do svalů a tím snižuje jejich nadměrné stahy. Kromě jiných zdravotních indikací se v medicíně používá i na zlepšení vzhledu. To se dosahuje aplikací do oblasti svislých vrásek mezi obočím, vějířovitých vrásek očního okolí a vrásek na čele. Na vyhlazení nasolambiálnych rýh se botox nedoporučuje.

Vyzkoušejte komplexní působení přírodních peptidů a řešte problémy s pokožkou bez nežádoucích účinků.

Injekční aplikace botulotoxinu se spojuje také s jistými nežádoucími účinky. Tím se můžete při domácí, dlouhodobé a pravidelné aplikaci cosmeceuticals – biotechnologických produktů s vysokou koncentrací účinných látek vyhnout. Vysoce koncentrované biotechnologické produkty ve farmaceutické kvalitě zároveň zaručují, že vaše tvář nebude po aplikaci působit dojmem „masky“.

Produkty Herb-Pharma
Produkty Herb-Pharma
ZDROJ HERB-PHARMA
Peptidy – neocenitelný dar přírody
Schopnost peptidů proniknout do hlubších vrstev pokožky je dlouhodobě známa. Konec konců – i botulotoxin je peptid. Biotechnologické přípravky nebo takzvané cosmeceuticals jsou kosmetické přípravky splňující přísná farmaceutické kritéria. Od běžných krémů a sér se liší tím, že koncentrace biotechnologických peptidů, které slouží jako alternativa botulotoxinu je tak vysoká, že je možné dosáhnout omlazující a vyhlazující efekt jejich pravidelnou aplikací na pokožku bez nutnosti injekčního podání.

Když vám dosud dělalo problém najít vhodný přípravek na váš typ pleti, cosmeceuticals jsou dobrou zprávou i pro vás. Přiměřeně se starají o všechny typy pleti – ale nerozdělují se do kategorií podle toho, zda máte mastnou, suchou nebo citlivou pleť. Každý z produktů Fytofontana Cosmeceuticals se specializuje na konkrétní řešení. Mezi nejvyhledávanější produkty na zlepšení kvality pleti stále patří takové, které mají schopnost korigovat první známky stárnutí pokožky.

PR článek

Další články autora