- Komerční sdělení -aktualne

Školka Praha 10 má srdce na svém místě

Školka Praha 10 je školkou, která má srdce na svém místě. V této školce se dětí cítí velmi dobře, zažívají nové věci, učí se formou hry, rozvíjejí své myšlenky, a především se zde baví. Do této školky chodí obě dvě mé dcery. Jsou to dvojčata, tudíž nastoupily obě dvě do školky ve stejný den a od prvního dne na školku pějí pouze chválu. I přesto, že jim jsou teprve tři roky, ve školce se toho naučily obě slečny již tolik, že mám pocit, že se mnou doma žijí daleko starší děti. V této školce se totiž dětem opravdu věnují a snaží se jim do života předat pouze to nejlepší. 

MŠ Praha 10 učí děti hrou

MŠ Praha 10 učí děti hrou.Ty děti, které mají nějaké problémy či jsou pomalejší, mají možnost aplikovat ve školce takzvané inkluzivní vzdělávání, a to především díky svým specifickým potřebám. Ke každému dítěti se ovšem ve školce přistupuje zcela individuálně a každá z vychovatelek se k dítěti snaží najít svoji vlastní cestu. K tomu všemu se ve školce neustále pořádají nějaké výlety, akce a také kroužky, které děti miluji. Dcery chodí například na keramiku, dětskou jógu i kroužek tanečků. Obě se následně také učí angličtinu s Bětkou a Nikolkou. K tomu všemu je ve školce „trápí“ také velmi zdařilou logopedií, kterou má na svých bedrech Evža. Děti se zde opravdu nenudí.

Soukromá školka Praha 10 má rovněž výbornou kuchyni

Soukromá školka Praha 10 má kromě jiného také perfektní vlastní kuchyni, která je otevřena dětem od 7 do 19 hodiny. V této kuchyni se vaří naprosto dokonale. Dcery snědí snad všechno, co jim ve školce nabídnout. Kvalitní suroviny a dokonalá chuť potravin je zárukou úspěchu. Dcery dokonce jedí také potraviny, kterých by doma často ani nedotknuly. Jsem ráda, že se zde s dětmi umí pracovat a že jim školka předává veškeré důležité poznatky, které v životě ocení. Málokterá státní školka má k dispozici tolik pedagogů a také prostoru, pro výuku malých dětí. 

PR článek

Další články autora