- Komerční sdělení -aktualne

Lodní kontejnery na prodej – skladové, přepravní a modifikované kontejnery

Nabídka lodních kontejnerů je pestrá, vybírat můžete z běžných skladových a přepravních kontejnerů, ovšem v nabídce čekají i modifikované, sanitární, kancelářské, chladící a další kontejnery. Snadno tak vyberete to pravé.

Lodní kontejner

Lodní kontejnery jsou využívány zejména v lodní přepravě, ovšem poslouží také jako skladovací prostor, například u domu jako dílna či garáž. Další kategorií jsou modifikované kontejnery vhodné pro stavbu levných modulových domů. Na výběr máte i z řady dalších kontejnerů, najdete tak modely vhodné pro různé využití. Lodní kontejner je poměrně univerzální, vybírat můžete z několika rozměrů – 6, 12 či 13,5 metru. Některé modely mohou být vyšší, se specifickým otevíráním, či bez střechy, případně bez bočních stěn.

Lodní kontejnery na prodej

V nabídce najdete lodní kontejnery na prodej, které za sebou mají pouze jednu cestu. Jde tak v podstatě o nové kusy, na kterých ani na první pohled nepoznáte, že jsou použité. Objevit se mohou pouze drobné estetické vady, například škrábance z přepravy. Ty však nijak neovlivňují funkčnost kontejneru. Pokud potřebujete kontejner spíše na kratší dobu, vyplatí se pronájem kontejnerů.

Použité lodní kontejnery

Nejvýhodnější kontejnery na prodej najdete v kategorii cargo worthy. Jde o použité lodní kontejnery, které jsou však stále v dobrém stavu. Vykazují známky užívání jako je mírná povrchová koroze, drobné promáčkliny či škrábance. Ty kontejneru ubírají pouze na vzhledu, nikoli na funkčnosti. Za příznivou cenu tak seženete suché, těsnící a uzamykatelné kontejnery s kvalitní dřevěnou podlahou.

Nabídka lodních kontejnerů je pestrá, vybírat můžete z použitých i zánovních kusů. Ať už se rozhodnete pro nákup, či pouze pronájem vybraných kontejnerů.

PR článek

Další články autora