- Komerční sdělení -aktualne

Móda pro ženy – průvodce nejoblíbenějšími trendy nadcházející sezóny

Móda je pro ženy vášní a často i koníčkem. Mohou díky ní vykouzlit různé zajímavé kreace a docílit každý den zcela nový vzhled. Je však zjevné, že móda se stále mění a vyvíjí a ovlivňují ji zejména sezónní trendy, které se pravidelně mění. Jaké jsou nejoblíbenější trendy nadcházející sezóny? Co by nemělo chybět ve vašem šatníku?

Co bude na podzim trendy?
Ženská móda se nesmírně rychle mění a tak je dobré shrnout si základní trendy nadcházející sezóny. Mezi velmi trendy kousky se opět vrací káro, což je vzor, ​​který již několik sezón patřil mezi top trendy. Na podzim 2021 bude trendy zejména na sukních různých délek, které si mohou dopřát jakékoliv věkové kategorie od studentek až po seniorky. Zároveň je ideální zakoupit takovou sukni v kvalitním vlněném materiálu, aby byla kromě estetické stránky i účelná.

Kromě kárované sukně vám na podzim udělá velkou parádu i úplet. Různé svetry, do kterých se víte zabalit, klidně iv oversized verzi. Pletené šaty ve výrazných barvách jsou pohodlné, dobře se kombinují a navíc rozzáří každý váš den. Do popředí se opět dostávají i šaty ve stylu noční košile s krajkou. Můžete pojď ně zvolit rolák a doplnit kabátem nebo koženou bundou. Budete vypadat mladistvě a přitom nesmírně sofistikovaně.

Výrazné barvy a vzory jsou na podzim roku 2021 základním trendům. Vše co se vymyká z normálu barvou, velikostí nebo vzorem je vítáno. Takové kousky se navíc dají dobře kombinovat s basic kousky ve vašem šatníku a vždy budete vypadat stylově. Vyberte si výrazný kabát, oversized puffy bundu nebo výraznou kabelku. Nebojte se kombinovat barvy a vzory mezi sebou pro docílení crazy vzhledu.

Košile nadčasový, trendy kousek do každého šatníku
Košile patří zřejmě mezi nejvíce nadčasové kousky vůbec. Slučuje eleganci, ležérnost a zároveň i nadčasovost. Některé oversized verze jsou navíc nesmírně pohodlné. Dámské košile jsou vhodné pro všechny věkové kategorie a dají se nosit různými styly. V nadcházející sezóně budou velmi populární kožené košile, oversized košile, ale nic nemůžete pokazit i klasickou bílou košilí, například v kombinaci s pěkným, výrazným svetrem.

Móda je pro ženy vášní a často i koníčkem.
Móda je pro ženy vášní a často i koníčkem.
ZDROJ ZOOM TEAM / SHUTTERSTOCK.COM
Výhodou košil je například i jejich skvělé kombinování do zcela jakýchkoliv outfitů. Například riflové košile si můžete vzít stejně k teniskám, či kozačkám, jakož ik sandálkům či lodičkám. Variabilnost tohoto kousku oceníte pokaždé, když po něm sáhnete a zároveň jde o kousek, který vyzdvihuje ženskost. Jakou si na nadcházející sezónu vyberete Vy?

Nadčasovost nebo trendy?
V tomto článku jsme vám přinesli dvě volby – nadčasové košile a stejně i nejžhavější trendy. Vybrat si můžete podle vašich preferencí. Nejlepší volbou však určitě zůstává vytvořit si základ šatníku z nadčasových kousků. Do trendů se hodně nevyplatí investovat, jde spíše o sezónní kousky, které vynosíte pouze v rámci limitovaného období. Pokud máte dobrý, nadčasový základ šatníku, budou se vám i trendové kousky dobře kombinovat do běžných i kreativních outfitů.

PR článek

Další články autora