- Komerční sdělení -aktualne

>Venkovní svítidla na terasu, balkon i zahradu

Rádi byste si pořídili osvětlení na terasu či balkon, kde si rádi posadíte s přáteli, avšak pomalu ale jistě přicházející podzim přináší také dříve tmu, a tak vidíte špatně na sebe i na stůl plný dobrého pití a jídla? E-light nabízí venkovní svítidla v mnoha variantách, jako jsou například stropní nebo závěsná venkovní svítidla, podhledová, nástěnná nebo světla do stěny. Nabídne však také venkovní svítidla do země nebo bazénové osvětlení. Pojďte se s námi před výběrem inspirovat.

Stropní osvětlení na terasu nebo balkon

Mezi typická osvětlení na balkon či terasu řadíme stropní svítidla. Taková vám nebudou nikde překážet a nebudete o ně zakopávat. K dostání jsou v mnoha barevných variantách od bílé, přes šedou až po černou. Vybírat můžete také mezi různými tvary a materiálů. Můžete zvolit plast nebo hliník, oblíbená jsou také svítidla s ochranným košem z mosazi.

Světla vhodná k připevnění na stěnu nebo do stěny

Pokud se vám varianta stropního světla z jakéhokoliv důvodu nezamlouvá a raději byste zvolili jiný typ osvětlení, pak přichází v úvahu světlo, které je možné připevnit ke stěně. I v tomto případě můžete volit mezi mnoha variantami materiálu, tvaru a barvy. Svítidlo může být svým tvarem naprosto jednoduché anebo můžete zvolit světlo, které bude zároveň designovým prvkem vaší terasy či balkonu.

Jinou variantou je osvětlení zabudované přímo ve stěně. Kromě balkonu či terasy je jím možné osvítit také například venkovní schody. Díky tomuto typu svítidel nebude světlo sahat přímo vysoko, díky čemuž nebudete oslňováni, ale zároveň uvidíte na každý svůj krok.

Všechna výše zmíněná svítidla jsou možná kromě balkonu nebo terasy umístit také ke vstupním dveřím, do garáže, do dílny nebo sklepa. Jsou odolná proti vodě.

Vybírejte venkovní i jiná svítidla na e-light.cz.

PR článek

Další články autora