- Komerční sdělení -aktualne

Víte, kde seženete převoz nemocných, raněných či rodiček v Chrudimi a Pardubicích?

Nikdy nevíte, kdy se můžete ocitnout v situaci, v níž budete hledat firmu, jež zajišťuje služby k převozu pacientům z ordinace do nemocnice, z nemocnice do další nemocnice atd. V každém případě se ale v takovou chvíli musíte rozhodnout pro spolehlivou a kvalitní společnost, která pacienta přepraví, kde je nutné za příznivou cenu.

Společnost PDT doprava s.r.o., Slatiňany

Nejde tady o záchrannou zdravotní službu, ale o službu doprava raněných, nemocných nebo rodiček, také převoz pacientů na odborné vyšetření, na ošetření k odbornému lékaři, převozy pacientům do nemocnice nebo z nemocnice domů po skončení hospitalizace. Převezou i pacienty do rehabilitačních a lázeňských zařízení nebo osoby invalidní, imobilní a špatně pohybových.

Protože je firma smluvním partnerem všech zdravotních pojišťoven v ČR, poskytované služby jsou hrazené ze zdravotního pojištění na základě příkazu k zdravotnickému převozu vystavenému lékařem.

Převoz nemocných je možný nejen v rámci hranic České republiky, ale také po celé Evropě.

Využijte i dalších služeb

Je možné dohodnout se i na službách, jež nejsou hrazené ze zdravotního pojištění na základě příkazu ke zdravotnickému transportu. Především se jedná o převozy mimo hrazené ze zdravotního pojištění, o zdravotnické asistence na sportovních či kulturních utkáních…

Dopravit je možné až 6 zákazníků se zdravotnickým doprovodem prostorným VW minibusem.

Špičkový vozový park

Co se týče vozového parku, bude se vám líbit. Převoz pacientů budou zajišťovat kvalitní sanitní vozy Volkswagen Transporter T5 a T4 v počtu 13 a 5 sanitních vozů Ford Tranit a Ford Custom.

Každý vůz je nadstandardně vybaven kyslíkovou lahví 10 l a klimatizací i nájezdovou plošinou pro pohodlnější a bezpečnější manipulaci s imobilními klienty. Nechybí GPS navigace a propojení s počítačem na dispečinku, ani vybavení vozů radiostanicemi MOTOROLA.

Volejte non stop dispečink 469 622 805.

PR článek

Další články autora