- Komerční sdělení -aktualne

Ovlivňují naše minulé životy současnost? Znamení vám tento element pomůže rozluštit

Právě znamení dokáže prý odhalit, co jste prožili v minulém životě a také to, proč v současnosti jednáte tak, že to občas překvapí i vás samých. Základem je rozdělení do skupin podle čtyř elementů na základě živlů, co vás také definuje. Jde o ohnivé znamení, zemské, vzdušné a vodní.

Beran, Lev, Střelec (Oheň)
Jsou spontánní, optimističtí, rozhodní, ale i mimořádně temperamentní, zaměření výhradně na sebe, ale i výbušní. Dalo by se říci, že jsou to reinkarnovaný generálové. Byli vůdci a právě tyto jejich vůdčí schopnosti se promítají i do současného života. Cokoli, co je v rozporu s jejich přesvědčením, vnímají jako vzpouru.

Býk, Panna, Kozoroh (Zemi)
Věční realisté, kteří potřebují materiální jistoty, spolehlivost a nechybí jim praktická stránka v každém ohledu. Patří mezi konzervativní typy. Jsou však i velmi precizní, poctiví a neváhají podat pomocnou ruku komukoliv, pokud třeba.

Mohlo by vás zajímat: Potravinová pyramida na hubnutí: Detailní seznam potravin a doporučené velikosti porcí, abyste nepřibíraly

Pro rodinu jsou ochotni udělat cokoli. V minulém životě byli zdravotníky, kteří se starali o raněné, nejslabších, z čehož v dnešní době pramení jejich velká úzkostlivost, pokud jde o jejich blízké.

Blíženci, Váhy, Vodnář (Vzduch)
Lidé narození v těchto znameních mají mnoho koníčků, ale do čehokoliv se pustí, trvá jim dokud to dokončí. Jsou aktivní, zvědaví, rádi poznávají nové věci a mají uměleckou duši.

Věci mnohokrát vidí abstraktně a na tuto jejich vlnu se člověk zkrátka musí naladit. Kdysi byli umělci, malíři, pracovali se štětcem a dokázali vytvářet nádherné věci. Dnes se mohou kromě této oblasti, věnovat gastronomii, nakolik jsou z nich i skvělí kuchaři.

Rak, Štír, Ryby (Voda)
Emocionální, soucitné a skutečně velmi intuitivní s velkým důrazem důležitosti na vztahy. Takové jsou vodní znamení. Mají vyvinutý silný pud sebezáchovy, humanity a intuice, zároveň jim není cizí rebelství, pokud mají chránit slabších.

Čtěte: Čtyři potraviny, které vymažte z jídelníčku, pokud nechcete vypouklé břicho: Následně si změřte obvod pasu

Bojovníci proti zlu, kteří se snažili inspirovat jiných k tomu, aby změnili svůj život. Stejné hodnoty vyznávají i dodnes a nekompromisně se jejich drží v každém ohledu.

PR článek

Další články autora