- Komerční sdělení -aktualne

Veselka jako z pohádky? Na farmě Michael zažijete tu správnou romantickou svatbu

Být tou nejkrásnější nevěstou, aby se do vás muž klidně i podruhé zamiloval? Tento sen se může stát realitou. Stačí k tomu jen pár věcí a vše se stane skutečností. Zažijte pohádkovou svatbu, na kterou budete oba celý život vzpomínat. Farma Michael vám takovou romantickou svatbu pomůže připravit. Objekt leží na tvrzi obklopen loukami a rybníky, což znamená, že svatba v přírodě nabyde na svém kouzlu nejen díky překrásné výzdobě a nádherným šatům, ale také díky lokalitě, kde se bude veselka konat.

Farma Michael zajistí pohádkovou svatbu

Farma je lukrativním místem, které vyhledává mnoho lidí. A to i ti, kteří chtějí mít veselku v luxusním stylu. S tímto krokem vám pomohou proškolení zaměstnanci z farmy, kteří vám pomohou vytvořit prostředí dle vašich představ. A co vám objekt může zajistit? Mimo dobrého jídla a špičkové výzdoby, také soukromí. Svatba bez zvědavých očí a kolemjdoucích je opravdu příjemná. Z toho důvodu si tu své ano řeklo i mnoho známých tváří, například Taťána Kuchařová, pilot Formule F1 a další. Pokud toužíte mít svatbu jinou než ostatní, rozhodně této nabídky využijte, nebudete litovat.

V nabídce jsou i firemní akce

Nejen pohádkové svatby lze na farmě Michael podnikat. Užít si zde můžete i firemní akce, školení a mnoho jiných. V případě, že hledáte místo pro firemní večírky, jednání, školení či jednoduše jen tak pro vaše zaměstnance, kteří si čas od čas potřebují odpočinout, farma bude skvěle zvoleným místem pro relaxaci, ale i aktivity. Využít můžete bazén, finskou saunu, ale i rybaření, vyjížďku na koni či dokonce léčebnou vyjížďku na koni vedenou fyzioterapeutem. Mimo příjemných aktivit si tu užijete také vynikající jídlo, které vám připraví špičkový kuchaři s dlouholetou praxí. Navíc veškeré potraviny, které budou pro jídlo použity, pochází z místní farmy nebo blízkého okolí.

PR článek

Další články autora