- Komerční sdělení -aktualne

Renovace laku – detailing interiéru pro perfektní vzhled

Detailing exteriéru je skvělým krokem, pokud chcete svému auto znovu dodat oslnivý lesk a zároveň zajistit dlouhodobou ochranu laku. Vybírat můžete hned z několika programů renovace laku.

Programy renovace

Renovace laku je nabízena ve čtyřech různých programech. Základem je u všech čištění auta. To zahrnuje detailní ruční mytí, mechanickou a chemickou dekontaminaci laku, čištění mezidveřních prostorů, podvozku, motorových prostor, disků kol a oken. Následuje renovace laku.

Dle výběru programu můžete získat korekci drobných poškození, ovšem nabízí se také absolutní korekce poškození a optická čistota laku, pokud toužíte po tom nejlepším výsledku. Součástí je také strojní čištění světlometů a samozřejmě aplikace ochrany laku.

Ochranný povlak

Po korekci laku přichází na řadu aplikace ochranného povlaku. Společnost RenoveCars používá profesionální nanopovlaky ArtDeShine Nano Graphene Coating a ArtdeShine Ceramic Metal Oxide. Díky grafenovému či keramickému povlaku lze dosáhnout maximální ochrany laku. Pokud byste rádi investovali do detailingu exteriéru, můžete využít bezplatné prohlídky a kalkulace ceny.

Špičková ochrana

Nejlepší ochranu poskytuje grafenový povlak Nano Graphene Coating V3, a to i v těch nejnáročnějších podmínkách. Předchází špinění, problémům s vodoznaky a korozí. Ochrana spolehlivě trvá sedm let. Jde o produkt se stoprocentní chemickou odolností, redukcí skvrn, hladkostí a odolností proti oděru. Kromě toho nabízí perfektní lesk a odrazivost. V nabídce najdete případně i další druhy povlaků, které mají různé vlastnosti a liší se dobou ochrany.

Do renovace laku se vyplatí investovat. Nejenže vaše auto bude opět vypadat skvěle, ale prostředky se vám vrátí při běžném užívání vozidla i v jeho vyšší zůstatkové hodnotě.

PR článek

Další články autora